Rok | Kolo | Soutěž | Umístění | Jméno | Třída |
---|---|---|---|---|---|
školní rok 2017-18 | |||||
2018 | celostátní | Geologická olympiáda k. B | 1. místo | Jakub Vácha | 5. B |
2018 | krajské | Geologická olympiáda k. B | 1. místo | Jakub Vácha | 5. B |
2018 | krajské | Geologická olympiáda k. B | 6. místo | Tereza Bierlová | 4. B |
2018 | krajské | Geologická olympiáda k. A | 20. místo | Petra Veselá | 2. B |
2018 | krajské | Biologická olympiáda k. A | 16. místo | Jakub Vácha | 5. B |
2018 | krajské | Biologická olympiáda k. B | 24. místo | Eliška Čmelíková | 2. A |
2018 | krajské | Biologická olympiáda k. B | 35. misto | Tereza Bierlová | 4. B |
2018 | okresní | Biologická olympiáda k. C | 11. místo | Rebeka Červenková | 1. B |
2018 | krajské | Matematická olympiáda | 5. místo | Michaela Pejšová | 3. B |
2018 | Soutěž v předčítání literárních textů v německém jazyce |
2. místo | Adam Koutek | 4. B | |
2018 | celostátní | Grandfinále Prezentiáda | 13. místo | Kateřina Řezníčková Kristýna Kliková Lenka Novotná |
2. B |
2018 | krajské | Ekologická olympiáda | 4. místo | Jakub Vácha Tereza Bierlová Eliška Jordáková |
5. B 4. B 4. B |
2018 | krajské | Prezentiáda | 3. místo | Petra Cíchová Kateřina Komárková |
1. B |
2018 | krajské | Prezentiáda | 2. místo | Bohumír Fiala Jan Hošek Jaroslav Peterka |
1. B |
2018 | krajské | Prezentiáda | 1. místo | Kateřina Řezníčková Kristýna Kliková Lenka Novotná |
2. B |
2018 | okresní | Zeměpisná olympiáda | 4. místo | Petr Novotný | 4. B |
2018 | okresní | Zeměpisná olympiáda | 2. místo | Josef Záruba | 5. B |
2018 | okresní | Oolympiáda v německém jazyce | 3. místo | Vojtěch Ženíšek | 2. B |
2018 | okresní | Olympiáda v německém jazyce | 5. - 6. místo | Adéla Švecová | 5. B |
2018 | okresní | Olympiáda v německém jazyce | 4. místo | Daniela Mauci | 5. B |
2018 | okresní | Konverzační soutěže v angličtině | 3. místo | Taťána Levko | 3. A |
2018 | okresní | Konverzační soutěže v angličtině | 4. místo | Michal Süsser | 3. B |
2018 | okresní | Konverzační soutěže v angličtině | 5. místo | Vojtěch Ženíšek | 2. B |
2018 | okresní | Konverzační soutěže v angličtině | 4. místo | Monika Korešová | 2. B |
2018 | okresní | Zeměpisná olympiáda | 4. místo | Petr Novotný | 4. B |
2018 | okresní | Zeměpisná olympiáda | 2. místo | Josef Záruba | 5. B |
2017 | krajské | Logická olympiáda | 18. místo | Michaela Pejšová | 3. B |
2017 | krajské | Logická olympiáda | 26. místo | Martin Doucha | 4. B |
Gymnázium, Soběslav, Webmaster: Balounova"@"gym-so.cz |
Dnes | 452 | |
Včera | 621 | |
Tento týden | 1793 | |
Tento měsíc | 9552 | |
Vše | 384766 |